+420 737 724 555
Nezávazná poptávka

Apartmán Klobouk s balkónem a výhledem do zahrady

Apartmán Klobouk vám udělá radost, pokud nemáte v lásce šlapání po schodech. Z balkónu přízemního apartmánu se vám před očima rozprostře výhled do zahrady a okolních lesů včetně vrchu Stráž, který svým tvarem připomíná právě klobouk.
V apartmánu najdete také ložnici, prostorný obývací pokoj s barovým pultem, kuchyni a koupelnu. Apartmán je vhodný k ubytování pro 4–5 hostů.
Obývací pokoj
Ložnice
Kuchyň
Koupelna
Balkon

Obývací pokoj (22 m2)

Obývací pokoj se stane přirozeným centrem večerní zábavy. Zatímco si vychutnáte drink na baru, atmosféru podkreslí hudba z mini Hi-Fi systému. Děti zase zabavíte pohádkami na LCD televizi a lenošit můžete všichni společně na rozkládací pohovce se dvěma křesly.

Ložnice (18 m2)

Masivní manželskou postel doplňuje jednolůžko a spousta úložných a odkládacích prostor na oblečení a další potřeby, bez kterých si dovolenou neumíte představit. Pokud jedete na dovolenou s miminkem, na vyžádání pro vás připravíme přenosnou dětskou postýlku.
Kromě klasického vybavení ložnice si nebudete moci vynachválit zejména sušák na topení. Po návratu z lyžování nebo túry si vysušíte prádlo a druhý den vyrazíte za dobrodružstvím zase pěkně v suchu.

Kuchyň (14 m2)

Za takové vybavení kuchyně byste se nemuseli stydět ani před michelinským šéfkuchařem. Uvařte si dokonale vychucené jídlo na indukční varné desce nebo v troubě. Na rychlovky mezi lyžováním vás uspokojí mikrovlnka a síly dobijete chutnou kávou. Co se nesní, to schováte v ledničce a led k večernímu drinku si připravíte v mrazáku. A navíc se nemusíte držet zkrátka, špinavé nádobí za vás umyje myčka. Jídlo sníte u rozkládacího jídelního stolku s rohovou lavicí a opět vám rádi připravíme dětskou židličku pro děti do 2 let. Ale co kdybyste si dali třeba snídani na balkóně s výhledem na rodící se den?

Koupelna (5 m2)

V koupelně najdete jak sprchový kout, tak WC. Do skříňky si ukryjete veškeré toaletní potřeby a při pohledu do zrcadla vás nebude rušit nepořádek. Po sprše oceníte fén, takže se ani v zimě nemusíte bát nachlazení. Sušení mokrého oblečení či ručníků zajistí koupelnový topný žebřík.

Balkón (9 m2)

U balkónu je nejdůležitější výhled. Posaďte se a užívejte si výhled do zahrady, jáchymovského údolí a okolních lesů u kafíčka nebo nad sklenkou vína.
Půdorys apartmánu Klobouk
V celém domě a přilehlé zahradě chytíte Wi-Fi zdarma. Na televizi naladíte evropské televizní kanály přes satelit i české programy. Na pokojích na vás budou čekat voňavé ručníky a povlečení. V koupelně můžete zdarma využít toaletních potřeb. A díky centrálnímu topení s možností regulace si doladíte vnitřní teplotu tak, aby se vám příjemně usínalo.
Ceník
Chci nezávazně poptat
2 noci
2 600 Kč / den
3 - 5 nocí
2 200 Kč / den
6 - 7 nocí
2 000 Kč / den

Apartmány Nad Šlikovkou

Vyberte si jeden ze 3 moderních apartmánů v centru Krušných hor – Klobouk, Plešivec nebo Klínovec.