+420 737 724 555
Nezávazná poptávka

Apartmán Klínovec s nádherným výhledem na hřebeny Krušných hor

Obsaďte strategicky nejlepší apartmán a kochejte se výhledem na nejvyšší horu Krušných hor – Klínovec. Stejnojmenný podkrovní apartmán ve 2. patře domu vám nabídne pocit, že si na vrchol Klínovce můžete sáhnout. Tak blízko budete.
Apartmán Klínovec je větší než zbylé dva apartmány. Na svědomí to má rozlehlý obývací pokoj se vstupem na balkón lemující celou jihovýchodní stranu. Pozorujte východ slunce tam, kde v noci je tma a hvězdy nad okolními horami nadosah.
Prosluněná půdní vestavba vám poskytne také ložnici a kuchyni pro 4–5 hostů.
Obývací pokoj
Ložnice
Kuchyň
Koupelna
Balkon

Obývací pokoj (34 m2)

Největší obývací pokoj ze všech apartmánů je perfektním místem pro odpočinek. Křesla či rozkládací pohovka vás přímo vyzývají k vytažení knihy z menší knihovničky a začtení se za příjemného žlutého osvětlení. Kdyby vás čtení nadchlo k sepsání vlastní knihy, zasednete za psací stůl a dáte se do psaní inspirování Krušnohořím. Pro méně poetické hosty nechybí LCD televize s DVD přehrávačem a mini Hi-Fi systém.

Ložnice (20 m2)

Masivní manželskou postel doplňuje další jednolůžko a spousta úložných a odkládacích prostor na oblečení a další potřeby, bez kterých si dovolenou neumíte představit. Pokud jedete na dovolenou s miminkem, na vyžádání pro vás připravíme přenosnou dětskou postýlku.
Kromě klasického vybavení ložnice si nebudete moci vynachválit zejména sušák na topení. Po návratu z lyžování nebo túry si vysušíte prádlo a druhý den vyrazíte za dobrodružstvím zase pěkně v suchu.

Kuchyň (16 m2)

Za takové vybavení kuchyně byste se nemuseli stydět ani před michelinským šéfkuchařem. Uvařte si dokonale vychucené jídlo na indukční varné desce nebo v troubě. Na rychlovky mezi lyžováním vás uspokojí mikrovlnka a síly dobijete chutnou kávou. Co se nesní, to schováte v ledničce a led k večernímu drinku si připravíte v mrazáku. A navíc se nemusíte držet zkrátka, špinavé nádobí za vás umyje myčka.
Na jídle si pochutnáte u rozkládacího jídelního stolku s rohovou lavicí a opět vám rádi připravíme dětskou židličku pro děti do 2 let. Není ale škoda obědvat v kuchyni, když z balkónu se vám rozprostře výhled, jaký vám nenabídnou ani v drahých restauracích?

Koupelna (5 m2)

Každý večer zrelaxujete v masážní sprchové kabině s rádiem a více možnostmi nastavení proudu vody. Přehledné rozdělení toaletních potřeb vám umožní skříňka se zrcadlem a po horké sprše najdete využití také pro erární fén. Na koupelnovém topném žebříku pak rozložíte osušky a do rána je máte suché.

Balkon (7 m2)

Výhled z apartmánu Klínovec je chloubou našeho domu. Z balkónu uvidíte do dalekého okolí, ale především se budete probouzet s dominantou Krušných hor jako na dlani. Garantujeme vám, že každé ráno budete spěchat na balkón, abyste snídali s vycházejícím sluncem za Klínovcem.
Půdorys apartmánu Klínovec
V celém domě a přilehlé zahradě chytíte Wi-Fi zdarma. Na televizi naladíte evropské televizní kanály přes satelit i české programy. Na pokojích na vás budou čekat voňavé ručníky a povlečení. V koupelně můžete zdarma využít toaletních potřeb. A díky centrálnímu topení s možností regulace si doladíte vnitřní teplotu tak, aby se vám příjemně usínalo.
Ceník
Chci nezávazně poptat
2 noci
2 900 Kč / den
3 - 5 nocí
2 500 Kč / den
6 - 7 nocí
2 300 Kč / den

Apartmány Nad Šlikovkou

Vyberte si jeden ze 3 moderních apartmánů v centru Krušných hor – Klobouk, Plešivec nebo Klínovec.