+420 737 724 555
Nezávazná poptávka

Tipy na aktivity v okolí

Jedinečný výhled na vrcholky Krušných hor a hřebeny Klínovce je k nezaplacení. Zaplaťte si zážitkové ubytování a vyprávějte o své fantastické dovolené všem svým přátelům.
Typ aktivity:
Roční období:

Klínovec a okolí v zimě

Konečně pořádná zima s krásným prašanem!
Více informací

Rozhledna Klínovec

Na Klínovci, ve výšce 1244 m n. m., stojí nejvýše položená rozhledna Krušných hor, která je zároveň pátou nejvýše položenou rozhlednou v Čechách.
Více informací

Cyklostezka Ohře

Pro všechny kategorie cyklistů je vhodná cyklostezka podél řeky Ohře. Lehká trasa bez většího převýšení v délce 110 km vede přes regiony Chebsko, Sokolovsko, Karlovarsko a Ostrovsko.
Více informací

Krušnohorská magistrála

Přímo v Krušných horách vede většina cyklistických tras  po Krušnohorské magistrále.
Více informací

Hornická krajina Jáchymov

Zahrnuje historický střed města a jeho okolí s nejvýznamnějšími památkami dokládajícími těžbu v bývalém jáchymovském důlním revíru od 16. do 20. století.
Více informací

Štola Johannes

Jedním z nejpozoruhodnějších rudních revírů v České republice je skarnový revír Zlatý Kopec ...
Více informací

Důl Mauritius - štola Kryštof

Patří do cínového revíru Hřebečná, jde o největší a nejhlubší cínový důl v české části Krušných hor, který byl v roce 2014 prohlášen za národní kulturní památku.
Více informací

Aquacentrum Agricola Jáchymov

Bazén se dvěma plaveckými drahami o délce 25 m, Kneippův chodník, rehabilitační bazének, tobogán, venkovní terasa, dětský bazének s vodopádem.
Více informací

Hrad Loket

Hrad se tyčí na skále nad řekou Ohří.
Více informací

Štola č.1 Jáchymov

S cílem ověřit výskyt uranového zrudnění byl od 1. 7. do 1. 9. 1952 vyražen hlavní překop Štoly č. 1 v délce 220 m, což byl ve své době úctyhodný výkon.
Více informací

Jáchymov

Jáchymovské peklo Připomíná   život  tisíců   politických  vězňů  z  blízkých  pracovních  táborů  při  uranových  dolech. V  o...
Více informací