+420 737 724 555 Online rezervace

Apartmán Plešivec s balkónem a výhledem do zahrady

Apartmán Plešivec se příliš neliší od Klobouku. Velikostně je stejný, pouze do něj musíte vyšlapat do 1. patra. Více schodů však znamená bohatší výhled pro vás. Z balkónu uvidíte nejen do zahrady, ale rozhlédnete se po celém údolí Jáchymova a hřebenu Klínovce. Ještě blíž přírodě se budete cítit díky dřevěnému obložení apartmánu. V apartmánu najdete také ložnici, prostorný obývací pokoj s barem, kuchyni a koupelnu. Apartmán je vhodný k ubytování pro 4–5 hostů.
Srdcem apartmánu je prostorný obývací pokoj, ze kterého se dostanete na balkón, do kuchyně i ložnice. V Plešivci najdete ubytování pro 4–5 hostů
Obývací pokoj
Ložnice
Kuchyň
Koupelna
Balkon

Obývací pokoj (22 m2)

V obývacím pokoji sice budete mít LCD televizi, ale věříme, že většinu času strávíte kocháním se na výhledy z balkónu. Při rozjímání nad krušnohorskou krajinou vám vykouzlí pohádkovou atmosféru hudba z mini Hi-Fi systému. A až vás pohledy omrzí, natáhnete se na pohodlné rozkládací pohovce a dvou křeslech.

Ložnice (18 m2)

Masivní manželskou postel doplňuje další jednolůžko a prostorná skříň na oblečení a další potřeby, bez kterých si dovolenou neumíte představit. Pokud jedete na dovolenou s miminkem, na vyžádání pro vás připravíme přenosnou dětskou postýlku.
Kromě klasického vybavení ložnice si nebudete moci vynachválit zejména sušák na topení. Po návratu z lyžování nebo túry si vysušíte prádlo a druhý den vyrazíte za dobrodružstvím zase pěkně v suchu

Kuchyň (14 m2)

Za takové vybavení kuchyně byste se nemuseli stydět ani před michelinským šéfkuchařem. Uvařte si dokonale vychucené jídlo na indukční varné desce nebo v troubě. Na rychlovky mezi lyžováním vás uspokojí mikrovlnka a síly dobijete chutnou kávou. Co se nesní, to schováte v ledničce a led k večernímu drinku si připravíte v mrazáku. A navíc se nemusíte držet zkrátka, špinavé nádobí za vás umyje myčka.
Na jídle si pochutnáte u rozkládacího jídelního stolku s rohovou lavicí a opět vám rádi připravíme dětskou židličku pro děti do 2 let. Už jste ale přemýšleli, jaké to bude povečeřet u svíčky a pod hvězdami?

Koupelna (5 m2)

Do koupelny s WC vstoupíte jedině z ložnice. Apartmán je tím pádem vhodný spíše pro rodinu, které nebudou vadit procházející lidé přes ložnici do koupelny. Očistu těla si užijete ve sprchové kabině. Přehledné rozdělení toaletních potřeb vám umožní skříňka se zrcadlem a po horké sprše najdete využití také pro erární fén. Na koupelnovém topném žebříku pak rozložíte osušky a do rána je máte suché.

Balkon (9 m2)

Z 1. patra už budete mít slušný rozhled. Uvidíte nejen do zahrady a jáchymovského údolí, ale v dáli budete pozorovat hřeben Klínovce, za který pomalu zapadá slunce. Také cítíte romantiku ve vzduchu?
Půdorys apartmánu Plešivec
V celém domě a přilehlé zahradě chytíte Wi-Fi zdarma. Na televizi naladíte evropské televizní kanály přes satelit i české programy. Na pokojích na vás budou čekat voňavé ručníky a povlečení. V koupelně můžete zdarma využít toaletních potřeb. A díky centrálnímu topení s možností regulace si doladíte vnitřní teplotu tak, aby se vám příjemně usínalo.

Apartmány Nad Šlikovkou

Vyberte si jeden ze 3 moderních apartmánů v centru Krušných hor – Klobouk, Plešivec nebo Klínovec.